Yükleniyor...

Büyük resim

Termal Sauna Şort - Hediyeli

KOD: ZU005


Fiyat: 59.00 TL

Stokta Mevcut

termal şort

ÇOK HEDİYE DÜŞÜK KALİTE SUNMUYORUZ !

CYBERG LİSANSLI ALMAN MALI

GERÇEK 3MM İTHAL TERMAL YELEK

BAŞKA YERDE YOK !

99 TL YERİNE SADECE 59 TL

1 Kg LUT TERMAL TUZ HEDİYELİ !

 lut tuzu
SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZE DUYURU! PİYASADA UCUZA SATILAN TERMAL SAUNA ÜRÜNLERİNE ALDANMAYINIZ !
Son zamanlarda piyasada sahte markalı ürünlerin satıldığı tespit edilmiştir.
Termal Sauna ürünlerinin faydalı olabilmesi için 3 mm kalınlığında ithal neopren kumaştan üretilmesi zorunludur.
Ürünler vücudu sıkı saracak şekilde olduğu için patlama sökülme gibi sorunları minumuma indirecek şekilde dikişleri özel manşetler ile güçlendirilmelidir.
Piyasada 2mm lik neopren kumaş olmayan ürünler zayıflamaya faydalı olamadığı gibi lut gölü tuzunu emmeyerek vücudunuza zarar verebilmektedir...
Tüketicileri Termal Sauna Şort olarak ürün seçiminde daha hassas ve dikkatli olmaları konusunda uyarmayı borç biliriz..Saygılarımızla...

1 HAFTADA 10 CM İNCELTEN NOTER TASTİKLİ PATENTLİ TERMAL ŞORT
1 haftada belirgin şekilde inceltiyor,ayrıca selülitleri ve deri sarkmalarına iyi geliyor...Termal Sauna Şort diz kapaklarından başlayıp göğüs altına kadar kapsar. Yüzde yüz neoprandan imal edilmiştir. Etki alanları üst bacak, basen, kalça, göbek, mide ve bel bölgelerindeki yağlanmayı thermal tuz kullanımı ile birlikte 1 haftanın sonunda incelmeye başlayacağınızı garanti eder.

Neden Termal Sauna Şort ?
Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar.İşte aradığınız ürün!

Termal sauna şortu ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın.
 

Etki Mekanizması :

Termal sauna şort doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek  fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir.
Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlar, termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.
 
Kullanım :
Gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Termal Sauna şortunuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.

 

Tuzun Kullanımı :
Bir çay bardağa suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek tuzu eritiyoruz,daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.
 
Termal Sauna Şort Kullanma Talimatları :
:::  Termal sauna şortu kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkaya bilirsiniz.

:::  Her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur,

:::  Kesinlikle makinaya atmayınız.

:::  Elde ve beyaz sabun ile yıkayınız,

:::  Termal Sauna şort yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür.

:::  İstediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz.

:::  Şık ve narin tasarımı kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile termal sauna şortu tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayabileceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 
Beden Seçenekleri
Bel çevresi      Pantalon  Beden  
70-80 cm          36-38         Small
80-90 cm          38-40         Medium
90-100 cm        40-42         Large
100-115 cm      42-44         XLarge
115-130 cm      44-48         XXLarge
130-145 cm      48-52         XXXLarge