Yükleniyor...

Büyük resim

Slim'n Lift Supreme Zayıflatıcı Korse

KOD: TV004


Fiyat: 69.00 TL

Stokta Mevcut

ŞOK KAMPANYA

69 TL YERİNE 39 TL

Orjinal Faturalı Üründür - Kısa Süreli Kampanyadır Kaçırmayın 

Slim'n Lift Supreme Fazla Kilolarınızı Gizleyin

Bugüne kadar orijinal Slim'N Lift hakkında pek çok şey duymuş olabilirsiniz.
Belki arkadaşlarınızın ondan bahsettiğine şahit olmuş, belki de bu muhteşem ince ve sıkı görünme harikasına,  televizyonda pek çok kere şahit olmuşsunuzdur.
Kimden duymuş olursanız olun, Slim'N Lift'in gerçekten işe yarayan bir ürün olduğundan farklı birşey duymadığınıza eminiz. Slim N Lift, tüm dünyada 1 milyonun üzerindeki satış rakamıyla, uluslararası bir başarı öyküsüdür.
Bizler, sizden gelen mektupları, e-mailleri keyifle okuduk; yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi büyük bir dikkatle değerlendirdik.

 

slim n lift

Şimdi Slim'N Lift'in tasarımcıları, bu görüşlerden yola çıkarak, bu sıradışı ürünü geliştirdiler ve çok daha iyi bir hale getirdiler. Slim'N Lift Siluet'i yeniden tasarladılar ve yepyeni Slim'N Lift Supreme'i yarattılar. Yeni Slim'N Lift sayısız yeni özelliğe sahip olup, size anında birkaç beden incelmiş görüntüsü kazandırmaya devam ediyor.

    Örneğin çıkartılabilir askılar. Bu askılar sayesinde, gün boyu korsenizin hiçbir şekilde kıvrılmayacağından yüzde yüz eminsiniz. Askısız giysiler için, gerektiğinde askıları çıkartabilir ve seksi kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Bu sırada Slim'N Lift'in yerinden hiç kaymadığını bildiğiniz için de güven duygusuyla rahatça hereket edebilirsiniz.
Supreme modelimiz, kısmi olarak açılabilir özelliğiyle, alışveriş sırasında, soyunma odalarında tamamiyle soyunmanız gerekmez. İşte buna kolaylık denir.

    Diğer ürünler tam bel hizasında bittiği için, bel kısmındaki fazlalıkların taşmasına; ya da baldırların tam üstünde bittiği için de diz üstlerinde şişkinliklere neden olurlar. Slim'N Lift Supreme, göğüs altından başlar ve dizin tam üzerine kadar hem ince hem de sıkı ve biçimli bir görüntü verir.

    İşin sırrı, biçimli bir görünüme sahip olmak için formu ve fonksiyonelliği bir araya getiren, göğüs altı hizasına kadar düzleştiren, sıkılaştıran ve kaldıran ve sizi her zaman hayal ettiğiniz şekle sokan eşsiz Slim'N Lift Supreme tasarımında gizlidir. Sahip olduğu benzersiz materyal sayesinde, cildinizin nefes almasını sağlar ve tüm gün boyu rahat ve kontrollü olmanızı sağlayacak şekilde, sizinle beraber hareket eder ve esner.

 slimnlift

Slim'N Lift, Supreme, gerçek bir sırt desteği de sağlar. Sert bir yapısı ve telleri olmadığı için, vücudunuzda adeta ikinci bir deri gibidir ve kesinlikle dışardan farkedilmez. Beyaz pantolonlarla giydiğinizde bile, korseniz belli olmayacaktır.
Üstelik zayıf bayanlardan, kilolu bayanlara kadar tüm bedenler için uygundur.

Farkı

* Karnı düzleştirir, kalçayı kaldırır, kalçayı ve üst bacağı ince gösterir.

* Tasarım harikası nefes alan kolay giyilebilir mikrofiber kumaştan yapılmıştır.

* Askıları sayesinde Slim'n Lift kıvrılmaz ve aşağı doğru kaymaz ve bu sayede rahatlıkla hareket özgürlüğü sağlar.

* Askısız giysiler için, gerektiğinde askıları çıkartılabilir ve bu sayede en seksi kıyafetler rahatlıkla giyilebilir.

* Slim'N Lift, sert bir yapısı ve telleri olmadığı için gerçek bir sırt desteği de sağlayarak vücudunuzda adeta ikinci bir deri gibidir ve kesinlikle dışarıdan farkedilmez.
Beyaz pantolonlarla giyildiğinde bile, korse belli olmayacaktır.

* Diğer ürünler tam bel hizasında bittiği için, bel kısmındaki fazlalıkların taşmasına; ya da baldırların tam üstünde bittiği için de diz üstlerinde şişkinliklere neden olurlar.
Slim'N Lift ise göğüs altından başlar ve dizin tam üzerine kadar hem ince hem de sıkı ve biçimli bir görüntü verir.

* Sahip olduğu benzersiz materyal sayesinde, cildin nefes almasını sağlayarak tüm gün rahatlık ve kontrol içinde olunmasına yardımcı olur. Vücutla birlikte hareket eder ve esner.

Ürünün Avantajları

•Dikiş izi göstermeyen tasarım
•İnceltir, toparlar ve kaldırır.
•Sırtta ve göğüs bölgesinde dışarı taşma yapmaz.
•360 derece tüm vücut biçimlendirme – tüm sorunlu bölgeleri hedefler.
•Fazla kilolarınızı eşit dağıtır.
•Giyilmesi çok kolaydır.
•Son derece rahattır.
•Derinizin nefes almasını sağlar..
•Kokuları ve nemi emerek kendinizi daha kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.
•Kumaşı daha kısa sürede kurur.
•Yumuşak bir dokunuş ve görünüm sunar.
•Doğal parlaklığa ve yumuşaklığa sahiptir.

Not :
Lütfen Size Uyan Bedeni Yukarı Bölümde Seçip Satın Alınız.
Müşteri Temsilcimiz Size Beden Teyidi İçin Tekrar Ulaşıcaktır.