Yükleniyor...

Büyük resim

1 Riddex Alana 1 Riddex BEDAVA

KOD: UK0467


Liste fiyatı: 135.00 TL  

Fiyat: 79.90 TL

Kazancınız: 55.10 TL (41%)
-41%

Stokta Mevcut

 riddex haşere kovucu
DİKKAT : Piyasada riddex ürününün sahteleri satılmaya başlanmıştır.Orjinal riddex değildirler. Hem aile sağlığınız için hemde paranızın boşa gitmemesi için lütfen dikkatli olunuz ve bu ucuz sahte ürünleri almamaya özen gösteriniz. 

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Pest Repelling  haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.

Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür.


Pest Repelling Aid Benzersizdir. Çünkü:

- Kanserojen etkisi yoktur.
- 25 metrekareden 150 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
- Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.
- Yaklaşık 7 yıl etki süresi vardır.

riddex fare kovucu

Tamamen Elektroniktir...

Cihazlarımız tamamen elektronik olup, elektrikle çalışmaktadır. Yapısında hiçbir kanserojen madde ya da kimyasal bulunmamaktadır. İnsan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur...

Kullanımı
Pest Repelling Aid un çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 1 - 1,5 metre yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir.

Yaklaşık 25 - 150m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla cihaz kullanmanız gerekmektedir.

Elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir

Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de müşahede edilmiştir.

Sistem nasıl çalışır?
 
Hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir.
 
Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar.
 
Yapılacak bir ilaçlama sonrası cihazın prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.

Riddex Geleneksel Zararlılarla Mücadele Yöntemleri Plus karşılaştır

  Riddex Pro İlaçla Zararlılarla Mücadele
Işleri OLMADAN tehlikeli kimyasallar Evet Evet
Neden korkunç duman ve koku Yok Evet
Evinizde bir garip kişi gerektirir Yok Evet
Potansiyel çocuklar için tehlikeli Yok Evet
Potansiyel ev hayvanları için tehlikeli Yok Evet
Öldürür zararlıları Yok Evet
Zararlıları ev veya duvarlar öldü Yok Evet
binlerce dolara mal olabilir Yok Evet


Not : Bu ürünü satın alan müşterilerimize toplam 2 adet Riddex kovucu gönderilecektir.Kampanya stoklarla sınırlıdır.Acele etmeniz tavsiyemizdir.