Yükleniyor...

Büyük resim

360 Derece Profesyonel Fare Haşere Kovucu

KOD: UK057


Fiyat: 184.90 TL

Stokta Mevcut

ilk   bizde

TÜRKİYE'DE EMSALİ YOKTUR

ingiltere  İNGİLTERE'DEN İTHALDİR!

AVRUPA'DA EN ÇOK SATILAN KEMİRGEN KOVUCUDUR

TANITIM FİYATI İLE

139 TL YERİNE SADECE 85 TL

KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN !

FARELERDEN, KEMİRGENLERDEN VE BÖCEKLERDEN 24 SAAT KORUMA !

ULTRASONİK 360 DERECELİ 3 SPEAKERLI KEMİRGEN KOVUCU

EPC 3000 model ultrasonik kovucu özel olarak çalışmalar sonucunda maximum yarar sağlıyacak şekilde geliştirilmiş ve dizayn edilmiştir.Ürün üzerinde her biri 120 desibellik ses veren 3 adet speaker bulunmaktadır.Bu speakerlar ses dalgalarının 360 derece dağılmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Cihazın vermiş olduğu ultrasonik sesler insanlar ve diğer evcil hayvanlar tarafından duyulmamaktadır.Bu da sizin ve evinizde beslediğiniz diğer evcil hayvanlarınızın rahatsız olmasını engellemektedir.

EPC 3000 televizyon, radyo, hırsız alarmı, yangın alarmı, duman dedektörleri gibi elektronik cihazların sinyallerine kesinlikle zarar vermez ve etkilemez.

EPC 3000 otomatik olarak  20000Hz - 45000Hz frekans aralığında ultrasonik ses yayınlar ve devamlı olarak patentli " Attack Wave Sistemi " ile tüm kemirgenleri ortamdan uzaklaştırır, kovar. Bu sistemde frekanslar otomatik olarak değişir ve maximum etki sağlanır.

Ürün etki alanı 500 metrekaredir. 360 derecelik bir açı ile tüm odalarda ve evde ölü alan bırakmıyacak şekilde dizayn edilmiştir.Bu da ürünün diğer aynı etki mesafesi olan ürünlerden çok daha etkin bir performans sergilemesini sağlamaktadır.

Ürünün Kovduğu hayvanlar :

Fareler, sıçanlar, bit, kene, pire, cırcır böceği, örümcekler, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, su böcekleri, kelebekler, kırkayak, çekirgeler ve tüm pulkanatlı hayvanları bölgeden uzaklaştırır, bir daha gelmemelerini sağlar.

Uyarılar  :

Cihazı test konumunda kulağınıza yaklaştırmayınız.
Cihazı dış ortamlarda sıvı teması olabilecek yerlerde kullanmayınız.Cihaz su geçirir.
Cihazı koltuk arkası, dolap arkası, buzdolabı arkası gibi yerlere konumlandırmayınız, etkisini azaltırsınız.
Cihazı köşe bölgelere konumlandırınız, kullanma kılavuzunda en etkili konumlandırma şekli yer almaktadır.
Cihazı 24 saat devamlı çalıştırınız ve yer değiştirmemeye özen gösteriniz.

Kullanımı :

Cihazın kullanımı çok basittir.Uygun olan stratejik yere yerleştirdikten sonra cihazı adaptörünü enerjiye bağlayınız ve "ON" konumuna getiriniz.Cihaz hazırdır ve çalışmaya başlamıştır.Artık 24 saat güvendesinizdir.

Not:

Ürün İngiltere'den ithaldir.Bu sebeple adaptör girişi bizim ülkemizden farklıdır.Ücretsiz olarak biz dönüştürücü aparatı sizlere sağlıyoruz.Kargonuza ücretsiz olarak eklenecektir.